Џенифер Анистон привремено ја напушта глумата

Џенифер Анистон одлучи да се откаже од снимањето на филмови за една година бидејќи актерката целото свое време и внимание да му го посвети нанејзиното ново момче Џастин Теру. Оваа година Анистон има премиери на три филам, а следната година нема да работи ништо. Џастин и Џенифер веќе живеат заедно,а се запознаја минатата година на сниамањето на еден филм. На почетокот на прошлиот месец се видени заедно и од тогш се неразделни, а Џастин поради Џенифер ја оставил својата долгогодишна свршеница.
| | веќе видена | слични

Останато

Eкс министерот Миле Јанакиески заврши во притвор, бидејќи наводно преку посредник барал амнестија од претседателот Ѓорги Иванов за сите обвинети од СЈО, а во ...
сите 77 | | | веќе видена

„Владата на СДСМ продолжува со криминалното и расипничко работење. Одродената и криминална власт предводена од аболицираниот Заев безмилосно ги троши парите на ...
сите 201 | | | веќе видена

Бидејќи веќе неколку дена е во бегство, во Унгарија, екс премиерот Никола Груевски не се појави на денешното рочиште за “Насилството во Центар”. Од затворот ...
сите 363 | | | веќе видена

Холандскиот премиер Марк Руте денеска ја отфрли идејата на францускиот претседател Емануел Макрон за формирање на европска армија. – Идејата за европска армија ...
сите 170 | | | веќе видена

Зоран Заев вчера на два пати ја пласираше тезата дека Груевски бил киднапиран!!?? Со сета тежина на премиерската функција, Заев вчера на два пати ја обвини ...
сите 91 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 156 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенифер Анистон привремено ја напушта глумата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: