Џел Ло со нежни фотографии од плажа ја демантира кризата во врската со Родригез

Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја прославија свршувачката на плажа на Бахамите каде уживаа во сонцето и морето. И додека уживаа на плажата . Џенифер го мачкаше ...
| | веќе видена | слични

Instagram или реалност? Што одбирате вие? Иако е идол на многу жени поради нејзиниот изглед, фотографијата што е објавена докажува дека ниту Џенифер Лопез не е ...
| | веќе видена | слични

Џесика Кансеко воедно одговорила на тврдењата на својот поранешен сопруг Хозе Кансеко и открила дали спиела со Алекс Родригез. Поранешниот бејзбол играч, Хозе ...
| | веќе видена | слични

Латино дивата често објавува фотографии на своето фит тело на социјалните мрежи, но во реалноста работие не стојат баш исто. Џенифер Лопез е фотографирана на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката и пејачка Џенифер Лопез беше на седмото небо, кога нејзиниот партнер, Алекс Родригез, ја побара за жена на одмор, а прекрасните вести веднаш им ги ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот бејзбол играч Хозе Кансеко го обвини Алекс Родригез дека ја изневерува својата свршеница Џенифер Лопез со неговата поранешна сопруга Џесика ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Група пратеници предлагаат да се формира Анкетна комисија во Собранието, за утврдување на прекршување на законите и злоупотреба на работењето во СЈО, која ќе ...
сите 680 | | | веќе видена

Адвокатката на Јанева вели дека таа има сериозни психички проблеми и се наоѓа под терапија во притвор, а Катица Јанева од притвор си потпишува наредби по кои ...
сите 534 | | | веќе видена

Здружението на медицински сестри, техничари и акушерки на Македонија (ЗМСТАМ) го поддржува јавниот протест кој ќе се одржи во среда на 18 септември, инициран ...
сите 175 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар Арбен Таравари од Алијансата за Албанците во општинскиот Совет ја презеде контролата од СДСМ и ДУИ.Нов претседател на Советот на ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џел Ло со нежни фотографии од плажа ја демантира кризата во врската со Родригез

Од:
До кого (е-маил):
Порака: