Невиден урнебес: Рома и Интер влегоа во „војна“ за неуспешните засилувања

Марсеј ова попладне го потврди ангажманот на Кевин Стротман изработувајќи едно интересно видео во кое беше направена анимација во стилот на познатата игра ...
| | веќе видена | слични

Останато

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 247 | | | веќе видена

Претседателството на најголемата косовска опозициска партија, Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК), на вчерашната седница донесе одлуки за преземање активности ...
сите 163 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 2 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Невиден урнебес: Рома и Интер влегоа во „војна“ за неуспешните засилувања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: