Конте има една желба што Интер мора да му ја исполни

2 копии

Мауро Икарди е еден од играчи за кој многу се зборува од почетокот на оваа година и тоа не поради неговите настапи, голови, асистенции туку поради сосема други ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мауро Икарди го избрал новиот клуб. Како што пишува „Газета дело Спорт“ аргентинскиот напаѓач одлучил и ќе потпише за Јувентус! Реномираниот италијански медиум ...
| | веќе видена | слични

Интер се уште не ја завршил сезоната во која веројатно ќе обезбеди место во Лигата на шампионите, а медиумите шпекулираат за иднината на Лучијано Спалети и ...
| | веќе видена | слични
4 копии
7 копии
повеќе

Останато

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 100 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 83 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конте има една желба што Интер мора да му ја исполни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: