Ѕвезди чии фотки од затвор протекоа во јавноста


„The Best“ или „Најдоброто од Џастин Бибер“ е насловот на претстојната компилација со најголемите хитови, со која канадската суперѕвезда ќе одбележи 10 години ...
| | веќе видена | слични

Ако мислевте дека венчавката на Џастин и Хајли е откажана, сте се излажале. Иако оваа популарна двојка е веќе во брак, тие би сакале да имаат мала церемонија ...
| | веќе видена | слични

 Празничниот период е одличен за правење совршени празнични фотки кои ја доловуваат магичната атмосфера. Но, објавувањето на социјалните мрежи, независно дали ...
| | веќе видена | слични

 Некултурните и диви патници се нешто од што очигледно никогаш нема да се спасиме, па единствено што може да правиме е јавно да ги срамиме. Токму тоа го прави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 455 | | | веќе видена

Европските медиуми ја пренесуваат информацијата на “Дејли Телеграф“ утрово дека британската премиерка, Тереза Меј, ја разгледува можноста за измени на ...
сите 401 | | | веќе видена

На одредени патни правци кои поминуваат низ клисури и усеци можна е појава на поситни одрони. ЈП „Македонија пат" апелира на внимателно возење и прилагодување ...
сите 143 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 377 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 128 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕвезди чии фотки од затвор протекоа во јавноста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: