Се воздржувавме од секс за Бог да не награди, Џастин Бибер и Хејли јавно признаа

2 копии

Џастин Бибер и Хејли Болдвин не биле интимни се до бракот од почитување кон Бога. Популарниот пејач и неговата сопруга повеќе пати истакнуваа дека ја ...
| | веќе видена | слични

 Обожавателите и oчевидците ги споделија најнепријатните искуства со славните личности. Некои од случките се благо речено шокантни. Дел од познатите фаци се ...
| | веќе видена | слични

Се случи и тоа - Џастин Бибер стана дизајнер. Пејачот покренал сопствен бренд за облека, под назив „The House of Drew“, а од вчера на официјалната веб страница ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Светските медиуми пишуваат дека медениот месец на Џастин Бибер и неговата избраничка Хејли Болдвин е завршен, откако Пати Малет, мајката на пејачот, се вселила ...
| | веќе видена | слични

Останато

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 99 | | | веќе видена

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 136 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се воздржувавме од секс за Бог да не награди, Џастин Бибер и Хејли јавно признаа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: