Елен Помпео од „Вовед во анатомија“ се лизга со ќерката

Познатата докторка се лизга со својата ќерка Стела за време на забавното попладне во парк во Лос Анѓелес. Четириесет и тригодишната актерка која се прослави со улогата во серијата „Вовед во анатомнија“ Денот на вљубените го прослави со сопругот Крис Ејвери за време на еден меч на Лејкерси. За време на бременоста во приватниот живот, Елен Помпео беше бремена и во серијата со што авторите на „Вовед во анатомија“ се прилагодуваат на приватните животи на нивните актери. Таков беше случајот и со Помпео која ја има носечката улога во серијата.
| | веќе видена | слични

Сè што ќе видите во 24-те минути на овој документарец е попогрешно и поужасно од невкусниот наслов на овој вовед.
| | веќе видена | слични

Останато

Францускиот претседател Емануел Макрон преку видео порака им се обрати на македонските граѓани во пресрет на референдумот. Во неа тој вели дека договорот со ...
сите 68 | | | веќе видена

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија.- ...
сите 108 | | | веќе видена

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 76 | | | веќе видена

„Со цензурирани медиуми кои исто како и Премиерот не смеат да го пишат името Македонија не се стигнува во Европа. Погазена е слободата на медиумите и ...
сите 163 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Од вчера стапи во сила договорот за взаемно признавање на возачките дозволи меѓу Македонија и Германија. Договорот го потпишаа Министерот за внатрешни работи ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елен Помпео од „Вовед во анатомија“ се лизга со ќерката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: