Дита фон Тиз ќе се соблекува во Белград

Старлетата Дита фон Тиз доаѓа во Белград на 24 февруари за прославата на третиот роденден на емисијата „Гранд казино“. Таа барала да дојде еден ден порано за да може да се запознае со градот за кој многу слушала. Во светот на фетиш-моделите Дита е позната по малата половина која од 56 сантиметри ја намалила на 42. - Не е тајна дека ги зголемив градите кога бев тинејџерка. Природно ми беа големи, но тогаш се дрогирав и многу ослабнав, па ги снема - објаснува Дита. На пошироката јавност и е позната како сопруга на пејачот Мерлин Менсон, а по разводот се забавуваше со три други љубовници и покрај желбата на Менсон да се смират. Од пред некое време е во врска со грофот Луј-Мариј Кастелбажак, а за да го одржува својот блед тен ја носи препознатливата мрежа за сонцето да не допре до неа. Пред да дојде во Белград, Денот на вљубените ќе го помине во Швајцарија, каде што ќе настапува на приватна забава.
| | веќе видена | слични

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 279 | | | веќе видена

Лидерот на десничарската партија и досегашен вицеканцелар, Хајнц Кристијан Штрахе поднел тужба против три лица, откако падна во замка со снимениот разговор на ...
сите 211 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател Стево Пендаровски, неговата сопруга и синот се уште живеат во станот во скопската населба Автокоманда, бидејќи „Вила Македонија“ не е ...
сите 226 | | | веќе видена

Данкан Лоренс и ја донесе победата на Холандија на Евросонг и тоа по цели 44 години. Интересно е дека пред финалето кладилниците на 24 – годишниот Холанѓанец ...
сите 126 | | | веќе видена

Туризмот ќе претрпи големи последици, ако Охрид заврши на листата загрозени подрачја или уште полошо ако го изгуби статусот на УНЕСКО сметаат туристичките ...
сите 164 | | | веќе видена

Германската канцеларка Ангела Меркел минатиот месец на самитот на ЕУ во Романија имала средби со неколкумина челници на Унијата кои се обидувале да ја ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дита фон Тиз ќе се соблекува во Белград

Од:
До кого (е-маил):
Порака: