Туристичкиот портал „Дискаверер“ советува: Не одете во Дубровник, одете во Охрид

10 копии

Текст со наслов „Не одете во Дубровник, одете во Охрид“ објави денеска електронското издание на српски „ Дневник “, пренесувајќи ја анализата на ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Останато

Претседателот на грчкиот Парламент, Никос Вуцис по состанокот со неговите потпретседатели, ги брифираше новинарите за донесените одлуки во врска со процесот ...
сите 399 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 332 | | | веќе видена

Скопските општини не ги почитуваат препораките на градската администрација. И покрај екстремното загадување дозволуваат на терен се уште да траат градежните ...
сите 209 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ поднесе иницијатива до Уставниот суд за Законот за јазици, затоа што, како што велат, Законот за двојазичност е противуставен, донесен во нелегална ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Туристичкиот портал „Дискаверер“ советува: Не одете во Дубровник, одете во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: