Директорот на Атлетико го издаде Гризман: Уште пред три месеци знам каде ќе игра, тоа е Барселона!

Генералниот извршен директор на Атлетико Мадрид, Мигел Анхел Гил Марин откри дека Антоан Гризман карирата ќе ја продолжи на Камп Ноу, вели дека уште од месец ...
| | веќе видена | слични

Француски „Ле Паризиен“ пишува дека Барселона сака да го ангажира Антоан Гризман, но причината поради која планира да го направи тоа го налутила Французинот. ...
| | веќе видена | слични

„Ле Парисиен“ објави дека фудбалерот е во една доста неповолна позиција откако се појавија шпекулации низ медиумите дека Барселона би можела да го комплетира ...
| | веќе видена | слични

Нејмар во 2017. година во трансфер вреден 222 милиони евра ја напушти Барселона и премина во ПСЖ. Бразилецот од своето доаѓање во Франција до денеска одигра 58 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Луис Суарез одигра маестрален прв меч на Копа Америка, но она што им привлече посебно внимание на уругвајските медиуми беше неговиот физички изглед по ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефицата на Обвинителството за организиран криминал и корупција Вилма Рускоска смета дека парите од Луј Витон чантата завршиле во 1ТВ и новинарите кои работеа ...
сите 272 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири сака неговата партија без ДУИ да формира Влада. Тој вечерва е гостин во „Телма“ телевизија каде што не штеди зборови ...
сите 230 | | | веќе видена

Mинистерството за здравство информира дека лицето пристигнато од италијанската престолнина за кое поладнево министерот Венко Филипче дека се очекуваат ...
сите 477 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 340 | | | веќе видена

Правдоубиецот Зоран Заев се соочи со гневот и револтот на нашите граѓани. Затоа се крие и молчи. Фатен е на дело како договара судски одлуки и активности на ...
сите 330 | | | веќе видена

Одбраната на првообвинетиот Бојан Јовановски за наредното рочиште за случајот „Рекет" за сведоци ги предложи Сергеј Варошлија, Јовче Ременски, сопругот на ...
сите 123 | | | веќе видена

Според локалните медиуми, пожарникарите добиле повик околу 01:16 часот, дека е запалена зграда во Руе де Бар, во близина на железничката станица, јави ...
сите 58 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Директорот на Атлетико го издаде Гризман: Уште пред три месеци знам каде ќе игра, тоа е Барселона!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: