ВМРО-ДПМНЕ: . Политичкиот реваншизам и малтретирање на луѓе кои размислуваат поинаку од СДСМ мора да запре


4 копии

Еден од основните постулати на Европската Унија и НАТО е владеењето на правото. Македонија не може да напредува во евро-атланските интеграции се додека е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Фото: ИлустрацијаСлучајот од Гинекологија во кој татко тврдеше дека му го нема бебето, а потоа му покажале новороденче со друго презиме, за директорката на ГАК ...
| | веќе видена | слични

За состојбите во здравството реагираа и од опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Oбвинуваат дека хаосот е резултат на непрофесионалното раководење во министерството, кое ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Владата на Зоран Заев го урниса здравствениот систем. Доказ се секојдневните скандали кои се случуваат и кои за жал пациентите и граѓаните ги плаќаат со ...
| | веќе видена | слични
8 копии

„Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ продолжуваат со политиките на создавање вештачки поделби, на блокади и на пласирање на лажни вести, коишто се во спротивност ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Трет месец неосновано се држат во притвор десетици граѓани како дел од политички монтиран случај. Лекари, актери, архитекти и видни општествени дејци се дел од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Повторно тензично на судскиот процес. Обвинетиот Игор Југ вербално ги нападна судијката Добрила Кацарска и сведокот Агим Нухиу и потоа стана од столчето ...
сите 177 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска остварија средба со граѓаните и членовите на ...
сите 243 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 67 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Секторот за внатрешни работи Штип поднесе кривична пријава против Н.А.(31) од Штип поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „предизвикување ...
сите 124 | | | веќе видена

Големата италијанска и светска актерка Клаудија Кардинале, како и оскаровецот Роџер Дикинс денеска во попладневните часови пристигнаа во Македонија. Клаудија ...
сите 71 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: . Политичкиот реваншизам и малтретирање на луѓе кои размислуваат поинаку од СДСМ мора да запре

Од:
До кого (е-маил):
Порака: