Дипломиран заводник: Од шармот на овој хороскопски знак треба да се „пазите“

Кога ќе помислите кој од 12-те хороскопски знаци би можел да биде вистински мајстор за заведување и кршење срца, тие веднаш треба да ви паднат на памет. ...
| | веќе видена | слични

Три хороскопски знаци во април ќе имаат големи прилики што се однесува до парите и работата. За овие три знаци следат убави вести, не ја пропуштајте шансата! ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Постојат луѓе кои се доволно итри за да знаат како можат да ве освојат и присвојат. Според астрологијата, родените во знакот на Водолија се вистински друштвени ...
| | веќе видена | слични

Секоја личност има свои тајни, но одредени хороскопски знаци живеат двоен живот. Тие всушност зборуваат едно, а мислат друго. Еве кои се тие знаци на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 240 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 51 | | | веќе видена

Бујар Османи, вицепремиерот за евроинтеграции, најави врбување на пратеници од опозицијата за да се постигне двотретинско мнозинство за новиот Закон за јавно ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дипломиран заводник: Од шармот на овој хороскопски знак треба да се „пазите“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: