[Галерија] Од Стојаково до Ница со 40 години старо „Рено 4“


2 копии
3 копии

Со 40 години старото „рено 4“ авантуристите Ѓорѓи Николов и Џоко Шуклев за две недели поминаа 4.500 километри, од Стојаково до Монте Карло и назад. Во ...
| | веќе видена | слични

Ѓоко и Ѓорѓи, јунаците кои возеа Од Стојаково до Ница со Рено 4 денес пристигнаа дома. Имав чест да учествувам на пречекот и запознав едно чудо насмеани и ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Денес јасно се покажува дека ВМРО-ДПМНЕ е под политички инструирана полициска опсада само заради евтин политички театар кој се случи поради покривање на ...
сите 230 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 178 | | | веќе видена

СЈО понудило – судот прифаил подолга листа на сметки кои веќе се замрзнати, 1ТВ дознава дека станува збор за 5 сметки од поголемите банки во државата. Додека ...
сите 281 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 95 | | | веќе видена

Обвинителката од тимот на Специјалното јавно обвинителство Лиле Стефанова побара да му се суди во отсуство на поранешниот премиер Никола Груевски кој викендов ...
сите 188 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 81 | | | веќе видена

Либералната партија смета дека со воведувањето на црвена, жолта и зелена еколошка налепница за возилата нема да се реши проблемот со загадувањето. Ќе се удри ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

[Галерија] Од Стојаково до Ница со 40 години старо „Рено 4“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: