Брза диета со домати: Симнувајте по 3 килограми неделно без гладување

Овој план на исхрана позитивно влијае на здравјето, а губењето килограми е загарантирано Освен што ќе ви помогне да ги симнете килограмите и да го прочистите ...
| | веќе видена | слични

Ако сакате за кратко време да влезете во форма, ви нудиме одлична диета. Диетата трае 7 дена и се намалуваат од 4-6 килограми. Принципот е следниот: јадете ...
| | веќе видена | слични

Ако мислевте дека само модерните глумици внимаваат на својата витка става, хм, грешите. Холивудските глумици отсекогаш биле преокупирани со диетите, а прв ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Од есенските намирници може да се направи мени од кое можете да си обезбедите доволно хранливи материи да не бидете гладни, а притоа, да слабеете. Тикви, ...
| | веќе видена | слични

Тикви, брокули, пиперки, домати, зелка, кељ и прокељ, сите тие се идеални за диета.Предлог еднонеделно мени за слабеење: Прв ден Појадок: Парче пченкарен леб, ...
| | веќе видена | слични

Диета со домати ќе ви помогне да намалите 2-3 килограми за три дена, колку што се држи, но и да го прочистите и да го подмладите телото. Свежите домати содржат ...
| | веќе видена | слични

Потребни состојки : 1 кисело млеко 4 јајца во 2 канчиња од кисело млеко брашно 1 кесичка прашок за пециво во половина канче од кисело млеко зејтин Начин на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нашиот јазик и нашето културно наследство се македонски. Тоа го потврдуваме со договорот. Како Македонци ќе влеземе во НАТО и како Македонци ќе чекориме во ЕУ. ...
сите 25 | | | веќе видена

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 74 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 144 | | | веќе видена

Шефот на пратеничката група на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Авдулах Хоти смета дека дијалогот со Србија можат да го водат единствено претставителни и ...
сите 158 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Во Македонија за неколку дена пристигнуваат две слоници. Војо Иванов зоо неговател вели дека станува збор за две слоници, едната има 40, другата 50 години, ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брза диета со домати: Симнувајте по 3 килограми неделно без гладување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: