(ВИДЕО+ФОТО) Интересни и непознати факти за ѕвездите на шоубизнисот:Бред Пит забранет поради убавина!


Познатите личнсоти, особено оние од А листата, се под будно око на медиумите и публиката. Мислиме дека за нив знаеме се, но понекогаш ни бега по некоја ...
| | веќе видена | слични

Во интервјуто за британскиот таблоид Сан“, Марк Билинга раскажал како поминал 18 месеци како шеф на безбедност Анџелина Џоли и Бред Пит. Марк Билингем поминал ...
| | веќе видена | слични

По помалку од две години по разводот, Бред Пит е нова личност: еве како успеа да излезе од најлошиот период во неговиот живот и да се врати во најдобра форма и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО+ФОТО) Интересни и непознати факти за ѕвездите на шоубизнисот:Бред Пит забранет поради убавина!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: