Девојките полудеа по тенисерот кој изгледа како близнак на овој актер

2 копии

Веруваме дека на повеќето од вас не треба да ви објаснуваме кој е Лиам Хемсворт, но еве едно кратко потсетување за оние кои поради било која причина, го пропуштиле овој згоден актер. 28-годишниот Лиам е роден Австралијанец, кој својата кариера ја започнал во една од најпопуларните австралиски серии, "Neighbours", а на пошироката јавност ѝ е познат по улогата во филмот "The Hunger Games", и како вереник на пејачката Мајли Сајрус. Лиам има двајца браќа, Крис и Лука, кои исто така се актери и се подеднакво згодни како него, но изгледа дека постои уште еден загубен брат на Хемсворт, за кои јавноста досега не знаела. View this post on Instagram Strolls with my girls. A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on Aug 28, 2018 at 8:17am PDT Имено, интернет корисниците се уверени дека 22-годишниот руски тенисер, Карен Хачанов, кој вчера настапи на "Us Open" е четвртиот брат на Хемсворт, поради неговите неверојатни сличности со Лиам. Социјалните мрежи се преплавени со компаративни фотографии од актерот и ...
| | веќе видена | слични

13 години помлад од неа и никому не му е јасно како за сопруга ја избрал баш неа, но Хју Џекемен ја обожава. Дебора Ли Фурнес се прошета низ улиците на Сиднеј со влакна на нозе.
| | веќе видена | слични

Останато

На основа на работни групи ќе се разгледаат сите модалитети како да се имплементира препораката на Венецијанската комисија за Законот за употреба на јазиците, ...
сите 341 | | | веќе видена

Британскиот премиер Борис Џонсон се сретна со кралицата Елизабета Втора и формално побара да формира влада во нејзино име.Џонсон помина повеќе од половина час ...
сите 157 | | | веќе видена

Зоран Заев е исплашен од претстојниот изборен пораз затоа што знае дека тоа ќе значи крај на амнестијата на криминалот и отворање на сите коруптивни скандали ...
сите 140 | | | веќе видена

Пронајдени се телата на уште шест жртви од ерупцијата на вулканот на Белиот остров во Нов Зеланд. Специјалните единици на војската поминале четири часа на ...
сите 129 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена

Бизнисменот Орце Камчев, кој се јавува како главен сведок во случајот „Рекет“, потврдува дека негов е гласот што се слуша на аудио-снимките кои се појавија во ...
сите 169 | | | веќе видена

Ако се прашувате зошто сè уште не сте ја запознале личноста за која знаете дека е вистинската и со која сакате да бидете до крајот на животот, можеби ѕвездите ...
сите 142 | | | веќе видена

ВМРО-Народна партија реагира во однос на, како што наведува, непринципиелноста на коалицијата помеѓу ДУИ и ВМРО-ДПМНЕ особено кога и двете партии настапуваат ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојките полудеа по тенисерот кој изгледа како близнак на овој актер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: