Се огласи девојката која беше турната од мост: Сакам другарка ми да си поседи во затвор


Девојка која падна од мост во американската сојузна држава Вашингтон и преживеа, сега бара другарка и која ја турна да биде осудена. – Отпрво не сакав другарка ...
| | веќе видена | слични

 Настанот од Вашингтон предизвика поделени мислења кај луѓето ширум светот. Дали една година затвор сепак е премногу за ова дело? 16-годишната тинејџерка ...
| | веќе видена | слични

Останато

Момчето за кое вчера за малку ќе се удавеше скокајќи по крстот, пропаднал во кал. Нему не му се слошило како што првично се мислеше. Како што објави Досие.мк ...
сите 151 | | | веќе видена

Богојавленските чествувања во Охрид продолжија и денеска на Соборот на Свети Јовен Крстител, со капењето на рибарите во Охридското Езеро како продолжение на ...
сите 261 | | | веќе видена

Скандалот на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш никако да стивне, секој ден се појавува нов доказ против пеачката.Пеачката ставајќи на Инстаграм ...
сите 207 | | | веќе видена

„Доколку (претседателот на Грција) Прокопис Павлопулос го потпише Преспанскиот договор кој не е потпишан од претседателот (на пјРМ) ќе учествува во уставно ...
сите 12 | | | веќе видена

Договорот од Преспа ќе помине во парламентот бидејќи премиерот Алексис Ципрас ќе има доволно мнозинство, а потоа дури и да има нова влада, предводена од ...
сите 459 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се огласи девојката која беше турната од мост: Сакам другарка ми да си поседи во затвор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: