Дејвид Бекам на Вимблдон како излезен од модна писта (фото)


Пејачката Данијела Мартиновиќ која наскоро ќе го прослави 48. роденден објави фотографија од пред 30 години. Тогаш таа била пејачка во групата Магазин. View ...
| | веќе видена | слични

Поранешната ѕвезда на Манчестер јунајтед, Димитар Бербатов објави интересно видео на Инстаграм на кое ја „спасува“ неговата ќерка од незгоден удар во глава со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Еден од најпознатите и во последно време најактуелните модни дизајнери во светот, Александар Ванг (35), во моментов е во Хрватска на одмор. Тој го откри ова со ...
| | веќе видена | слични

„Блазе на оној кому денот му почнува со Софија Вергара“. Не постои некој кој не се согласува дека оваа Колумбијка е преубава. Отсекогаш била убава. Нејзината ...
| | веќе видена | слични

Тешко е дека овој предизвик ќе може некој да го надмине. На предизвикот со отворање на капаче од шише, кој буквално го тресе Инстаграм, не одолеале ни ...
| | веќе видена | слични

Разликата во години воопшто не им пречи. Славниот фудбалер и младата студентка уживаат во љубовта. Легендарниот бразилски фудбалер 53-годишниот Ромарио е во ...
| | веќе видена | слични

На еден натпревар од аматерската Есекс и Сафолк бордер лигата во Англија, се случи една смешна ситуација, која беше снимена од камерите на присутните. Фудбалер ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 110 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 406 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 255 | | | веќе видена

Британскиот министер за надворешни работи, Џереми Хант, денеска изјави дека инцидентот со нафтениот танкер во Ормускиот проток може да биде знак дека Иран ...
сите 221 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дејвид Бекам на Вимблдон како излезен од модна писта (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: