Девојка истрча пред голф-возило со играчи на Реал

Девојка истрча пред возило за голф во кое се пренесуваа играчите на Реал Мадрид. Не можеме да разбереме зошто го направи тоа, а не знаеме ни кои од ѕвездите на Реал Мадрид беа во баги-возилото. Сепак, млада девојка се затрча и не го промаши возилото.
| | веќе видена | слични

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 282 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојка истрча пред голф-возило со играчи на Реал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: