МУ ДОФРЛИ ДЕКА УДИРА КАКО ДЕВОЈЧЕ: За неколку секунди си го доби навистина машки (ВИДЕО)


Погледнете ја оваа крвава борба Спектакуларна ММА борба приредија Џордан Пауел и Доминик Рејес.И двајцата си разменуваа тешки удари се додека Џордан не го изнервира противникот дека е многу млак и оти удира како девојче. На тоа Рејес му одговори но нога во главата и борбата веќе беше готова. Погледнете ја оваа крвава борба . Dominick Reyes KO's Jordan Powell #2 #LFA13 pic.twitter.com/20rFlLDVVb — caposa
| | веќе видена | слични

Замислите како чекорите низ гужва и ќе видите убаво облечено девојче, кое ги изгубило своите родители. Што ќе направите? Без размислување поголемиот број луѓе тврдат дека би пришле и би прашале што се случило. А, што ако сценариото малку се промени и ако девојчето е бездомник и валкано? Дали тоа би направило разлика во реакцијата? Видеото снимено во главниот град на Грузија стана вистински хит. Иако се е изрежирано, реакциите на луѓето се вистински и страшнио за гледање.
| | веќе видена | слични

Останато

Поради релативно топлото време и позитивните температури на воздухот се очекува топење на снегот кој падна во изминатото деноноќие и тоа на местата пониски од ...
сите 312 | | | веќе видена

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 122 | | | веќе видена

Бегството на екс премиерот Никола Груевски ја заостри политичката реторика помеѓу власта и опозицијата. СДСМ прстот го впери кон лидерот на ВМРО-ДПМНЕ. Според ...
сите 225 | | | веќе видена

Односите со Србија се „најдобри и најстабилни од независноста на Црна Гора, а соработката е интензивна“, изјави шефот на црногорскатра дипломатијата Срѓан ...
сите 245 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 225 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МУ ДОФРЛИ ДЕКА УДИРА КАКО ДЕВОЈЧЕ: За неколку секунди си го доби навистина машки (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: