Девојче се удави во базен во Битола


2 копии
2 копии
2 копии

По веста за удавено 14 годишно девојче во Базен во Битола со свој демат се јави и раководството на олимпискиот базен Император Битола кои велат дека немилиот ...
| | веќе видена | слични

Претходно во средата беше објавено дека според сведочење на присутние, 13-годишно девојче се удавило денеска на базенот „Довлеџик“ во Битола. Засега не се ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Откако „ “ објави дека 14-годишно девојче се удавило на „Довлеџик“ во Битола, оттаму ја демантираат информацијата. Ги известуваме сите капачи на олимпискиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 187 | | | веќе видена

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 141 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 96 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 99 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојче се удави во базен во Битола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: