21-годишна девојка од Свети Николе загина во сообраќајка во Штип

15 копии

Двесет и едногодишна девојка од Свети Николе рано утрово загина загина во сообраќајна несреќа на булеварот „Гоце Делчев“ во Штип.Несреќата се случила во 5 ...
| | веќе видена | слични
9 копии
11 копии

На патот Градско- Прилеп во близина на Плетвар околу 18 часот од засега непознати причини патничко возило „пежо“ излетало од патот и се превртило. Во него биле ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Тешка сообраќајка се случила попладнево на Плетвар, јавува порталот Скај.мк. На патот може да се забележи превртено возило марка „пежо“. Засега нема информации ...
| | веќе видена | слични

На патниот правец кај Плетвар, попладнево се случила страшна сообраќајка, по што возило од марката „пежо“ изгубило контрола и се превртело, пишува Засега нема ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

21-годишна девојка од Свети Николе загина во сообраќајка во Штип

Од:
До кого (е-маил):
Порака: