Денеска Владата планира да ги задолжи граѓаните за нови 39 милиони евра

Денеска Владата планира да ги задолжи граѓаните за нови 39 милиони евра. Имено на официјалната страна на Народна Банка на Република Македонија е закажана ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии

Останато

Караницата околу порцијата јастог во кревет го чинела Асанж азил во амбасадата на Еквадор во Лондон, каде тој мина цели 7 години избегнувајќи испорачување во ...
сите 463 | | | веќе видена

Кандидатите за претседател на државата и денеска во рамки на кампањата ќе ги претстават своите изборни програми на средби со граѓани и митинзи. На 16-от ден од ...
сите 326 | | | веќе видена

Граѓаните се слободни, суверени, гласањето е тајно и важно е да има цензус, рече пред битолчани претседателскиот кандидат Блерим Река и повика на 21 април ...
сите 163 | | | веќе видена

Попладне на места нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец, дневната температура ќе се движи  од 9  до ...
сите 159 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски не се согласува со предлог измени на законите за безбедносните служби со кои би се одзеле надлежности од шефот на ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денеска Владата планира да ги задолжи граѓаните за нови 39 милиони евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: