Манчевски: Ако не се исполни цензусот, ќе одлучат институциите

Македонската првославна црква денес го празнува Успение на Пресвета Богородица Господ, Кој на Синај заповеда со петтата заповед: „Почитувај го таткото свој и ...
| | веќе видена | слични

Пишува Тодор ПЕТРОВ БОЈКОТИРАМ значи НЕ ГЛАСАМ! А, не гласам затоа што сум ПРОТИВ! И тоа е мое уставно загарантирано и неприкосновено право! Според членот ...
| | веќе видена | слични

Има ли некој да му каже на Зоран Заев: Царот е гол! Доста е! Ако е многу, навистина е веќе премногу! Ваков резил и понижување Македонскиот народ и државата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 238 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчевски: Ако не се исполни цензусот, ќе одлучат институциите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: