Денес времен прекин во Тв сигналот преку дигиталната платформа на VIP во Охрид и Струга

Скопје/Охрид, 15. мај 2019 (ИНПРЕС) – ОНЕ Вип отпочна со спроведување на промените на каналите за емитување на DVB-T согласно постапката за усогласување и ...
| | веќе видена | слични

Неодамна лансираната кампања на телекомуникациската компанија Вип насловена како “ Живеам вертикално” , на прва ја освои публиката, а особено помладите, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Весникот „Ла Верита“, кој ги објави снимките како зборуваат Орце Камчев и Боки 13, а се имплицира вмешаност на поранешната специјална обвинителка Катица Јанева ...
сите 129 | | | веќе видена

Обвинителката од поранешното Специјално јавно обвинителство Фатиме Фетаи на јавната расправа за законот за јавното обвинителство побара обвинителите за ...
сите 472 | | | веќе видена

Коби Брајант го загуби својот живот во хеликоптерска несреќа која во неделата се случи во Калифорнија, информација која го шокираше светот и поради тоа ...
сите 215 | | | веќе видена

Сектор за компјутерски криминал и дигитална форензика во координација со СВР Скопје изврши идентификација на сопственикот на групата „Јавна соба“ со иницијали ...
сите 180 | | | веќе видена

Големиот Новак Ѓоковиќ тешко ја поднесува загубата на големиот Коби Брајант. Веќе по завршувањето на дуелот во четвртфиналето од Австралијан опен против Милош ...
сите 219 | | | веќе видена

Aмериканските медиуми објавија фотографија која настанала неколку моменти по падот на хеликоптерот во кој животот го загуби Коби Брајант заедно со уште осум ...
сите 190 | | | веќе видена

Македонската криминална серија Рекет утре во скопскиот Кривичен суд продолжува со нов сведок. Утре водителката и блиска пријателка на Боки 13, Лила Филиповска ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денес времен прекин во Тв сигналот преку дигиталната платформа на VIP во Охрид и Струга

Од:
До кого (е-маил):
Порака: