(ФОТО) Бившиот на Моника Белучи се оженил со 30. години помлада манекенка

Додека во светот сѐ уште одекнува веста дека Винсент Касел се венчал со манекенката Тина Канакеј, се појави и една интересна видео снимка, на која се гледа ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот сопруг на една од најубавите жени во светот, Моника Белучи, се ожени за 31 години помладата манекенка Тина Кунакеј. Тој има 52. таа 21. вели дека е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот сопруг на Моника Белучи, францускиот актер Винсент Касел, се ожени со 31 година помладата манекенка Тина Канакеј. Венчавката се одржа во Бидар, ...
| | веќе видена | слични

Венсан Касел (51) поранешниот сопруг на Моника Белучи, се ожени со 30 години помлада манекенка Тина Кунакеј (21) на интимна церемонија во Франција. Оваа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Винсент Касел на 51 година се ожени со својата 30 години помлада девојка со која се запозна на Ибица во 2016 година, а синоќа се одржа и венчавката. Среќната ...
| | веќе видена | слични

Оваа убавица исто како и Моника е Италијанка, но има и егзотични корени - таа по потекло е од африканската држава Того. Младата манекенка која имала само 19 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 404 | | | веќе видена

Опозицијата во националниот парламент на Унгарија ја доведе во прашање политиката на азил на власта поради аферата со бегството на поранешниот македонски ...
сите 465 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 41 | | | веќе видена

Најостро ги осудуваме пропустите, неажурноста и непочитувањето на одредбите од Законот за извршување на санкции и Правилникот за начинот на вршење на ...
сите 62 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„За разлика од владеењето на ВМРО-ДПМНЕ кога парите на граѓаните се ...
сите 269 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Бившиот на Моника Белучи се оженил со 30. години помлада манекенка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: