По Ештон и Брус Вилис, актерката Деми Мур признала дека е во врска со српската стилистка

Како што пишуваат американските таблоиди 56 годишната актерака Деми Мур, е во врска со српската стилистка Маша Манџука која има 43 години. Тие две се наводно ...
| | веќе видена | слични

По три неуспешни бракови, актерката Деми Мур наводно е во љубовна врска со жена. Како што пишуваат американските таблоиди 56 годишната актерака Деми Мур, е во ...
| | веќе видена | слични

Откако помина низ предозирање и остана неколку недели во болница, Деми Ловато се обидува да застане на нозе и да започне да живее нормален живот. Очигледно таа ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Деми Ловато ова лето ја заврши рехабилитацијата откако се предозираше со хероин. Ова не е прв пат Деми да заврши на рехабилитација, со оглед на тоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 160 | | | веќе видена

Ова тесто е готово за десет минути излегува меко, не се лепи за раце, добро се меси и што е најважно – не се распаѓа. 4 шолји од 2 дл брашно 2 лажици шеќер ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По Ештон и Брус Вилис, актерката Деми Мур признала дека е во врска со српската стилистка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: