Делува невозможно, но има ефект: Изматете малку црвен пипер во чаша вода, испијте и очекувајте одлични резултати

Станува збор за „рецепт“ од народна медицина кој се пренесува од колено на колено. Доколку имате внатрешни ранички, испијте малку мелен црвен пипер изматена во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 124 | | | веќе видена

Демократите од Конгресот во САД ја одбија поканата на претседателот Доналд Трамп да учествуваат на работен ручек во Белата куќа да преговараат за блокадата на ...
сите 113 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Делува невозможно, но има ефект: Изматете малку црвен пипер во чаша вода, испијте и очекувајте одлични резултати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: