Делата од „Карпино“ изложени во Кочани

2 копии
3 копии
2 копии

Друштвото на ликовни уметници на Македонија и Домот на културата „Кочо Рацин“ од Скопје, вечерва, во 19 часот, во галеријата „КО-РА“ ја отвораат изложбата ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 140 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Делата од „Карпино“ изложени во Кочани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: