Ги „претресуваме“ сите теми важни за индрустријата – На Weekend дознајте дали можете да му верувате на својот мобилен и дали претседателите ги слушаат своите комуникациски советници

Загреб, 10 јули 2018 – Weekend Media Festival во своето единаесетто издание и оваа година од 20 до 23 септември во старата фабрика за тутун во Ровињ ќе ги ...
| | веќе видена | слични

За придобивките од Невро лингвистичкото програмирање како моќна методологија поразговаравме со г-дин Пеџа Јовановиќ - основач на НЛП Центар и сениор партнер во ...
| | веќе видена | слични

Еликософт е компанија која на македонскиот пазар постои веќе 25 години. Создава софтверски апликативни решенија кои се имплементирани користејќи различни ...
| | веќе видена | слични

Weekend Media Festival и оваа година од 20-ти до 23-ти во Ровињ ќе собере професионалци од индустријата за комуникации во регионот. Во предавањата, трибини и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Српската манекенка Софија Милошевиќ ги негирала сите пишувања на медиумите дека е во врска со сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ. Софија се огласила ...
сите 209 | | | веќе видена

Договорот ја отвора вратата за прием на Македонија во НАТО од што корист ќе има и Грција, порачаа високи претставници на ЦДУ во апелот до Нова демократија, ...
сите 68 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 124 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ги „претресуваме“ сите теми важни за индрустријата – На Weekend дознајте дали можете да му верувате на својот мобилен и дали претседателите ги слушаат своите комуникациски советници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: