(ФОТО) Викторија Бекам закопчана до грло, ама брадавиците ги покажа пред сите!

Викторија Бекам повторно направи хаос шетајќи се по улиците во Њујорк. Сопругата на Дејвид Бекам носела фустан и била закопчана до грло. Но, нешто друго навистина привлекло внимание. На фустанот јасно се оцртале брадавиците на Викторија, што многу мажи кои се нашле таму ги доведе до лудило.
| | веќе видена | слични
2 копии

Дејвид Бекам им подари забавен ден на плажа на своите деца. 42-годишниот поранешен спортист беше фотографиран додека се релаксираше во Малибу со 6-годишната ќерка Харпер, 12-годишниот Круз, 15-годишниот Ромео и 18-годишниот Бруклин. Откако се пензионира, Бекам целосно му се посвети на семејството.
| | веќе видена | слични

 Дејвид Бекам е многу сериозен кога се работи за одржување на телото во топ форма и викендов имавме прилика да се увериме во тоа. 42-годишната фудбалска ѕвезда се појави на плажа во Малибу со децата, а посебно симпатична беше дружбата со 6-годишната Харпер која не се одвојуваше од својот супер татко. Таму беа и тројцата синови Бруклин, Харпер и Круз. Без сомневање, Бекам сè уште е еден од омилените славни, згодни татковци:
| | веќе видена | слични

Сигурно се сеќавате на добропознатите фотки што популарната дизајнерка Викторија Бекам ги објавуваше на социјалните мрежи, на некој начин пегувајќи се на сопствена сметка? Таман помисливме дека заборавила да се слика во оваа „јога-поза“, кога пристигна вистинско изненадување. Овој пат, на „сцена“ се нејзините синови Круз и Ромео Бекам … Растяжка от мамы: Круз и Ромео Бекхэм повторили легендарное фото Виктории ⚡️ Подробности на Peopletalk.ru
| | веќе видена | слични
3 копии

Медиумите пишуваат дека популарната светска двојка Дејвид и Викторија Бекам поминува бурен период во својот живот. Имено, според пишувањата на светските таблоиди, познатата двојка имала постојани расправии, а работите отишле дотаму што не е исклучена и можност за развод. Причината поради која Викторија смета дека поранешниот фудбалер ја преминал црвената линија се вика Лејди Мери. 13 години помладата девојка од поранешната „спајсица“ се забавувала со некогашниот играч на Реал Мадрид до раните утрински часови. Тоа предизвикало бес кај Викторија, кој, како што пренесуваат медиумите, може да кулминира со крај на долгогодишната врска со Дејвид Бекам.
| | веќе видена | слични
2 копии

Дејвид Бекам веќе неколку години се бори со сериозно нарушување поради кое, во една прилика сопругата Викторија за малку ќе го оставела. Имено, во неговата куќа се мора да биде во парни броеви, откри неодамна Викторија. Дејвид има толкав проблем што некогаш среде ноќ знае да стане и да го усисува тепихот во дневната соба додека сите спијат. Сакал на тепихот да има совршени линии, како на фудбалскиот терен. Ова го призна и самиот Бекам и рече дека се бори против ова нарушување. (Kurir.rs, Foto: Profimedia)
| | веќе видена | слични

Викторија и Дејвид Бекам се речиси 20 години во брак, а за тоа време, медиумите неколку пати ги разведуваа. Сепак, Бекамови им одолеаја на искушенијата и останаа во заедница и покрај сите шпекулации за наводните афери на бившиот фудбалер. Најнова во низата на гласини е онаа дека Бекам се вљубил во 13 години помлада девојка по име Лејди Мери Чартерис. Како што пренесуваат странските медиуми, Лејди комплетно му го свртела паметот на познатиот фудбалер, а неговите пријатели тврдат дека полудел по неа и поради неа останува до раните утрински часови на забавите што таа ги организира. Дополнителна нервоза и’ создава фактот што тој често отсуствува од дома и останува до доцните часови на забавите на Лејди. „На Викторија воопшто не и’ е драга, но на Дејвид му се допаѓаат забавите што ги организира, на кои не дозволува другите мажи да разговараат со неа“, открил близок пријател на Дејвид Бекам.
| | веќе видена | слични
5 копии

Викторија и Дејвид Бекам се во брак веќе неколку години а во последно време медиумите се почесто пишуваат за нивите расправии и наводен развод.Овојпат блиски до семејството Бекам тврдат дека Дејвид всушност „изгубил глава" по девојка по име Лејди Мери Чартрс која е 13 години помлада од Викторија.Тврдат дека поради неа Дејвид не доаѓа дома и останува на забавите до раните утрински часови заедно со Мери.Тоа секако и создава нервоза на Викторија .Дејвид не си доаѓал дома, а фактот дека девојката е помлада 13 години ја излудува Викторија.-Не и е сеедно, а на Дејвид баш му се допаѓа и на забавите не дозволува други мажи да разговараат со Мери- рекол пријател на Дејвид.Дали ова ќе значи крај на бракот на Бекамови или се рабооти за уште една шпекулација, останува да видиме.
| | веќе видена | слични

Овојпат блиски до семејството Бекам тврдат дека Дејвид всушност „изгубил глава“ по девојка по име Лејди Мери Чартрс која е 13 години помлада од Викторија.Тврдат дека поради неа Дејвид не доаѓа дома и останува на забавите до раните утрински часови заедно со Мери. Тоа секако и создава нервоза на Викторија .Дејвид не си доаѓал дома, а фактот дека девојката е помлада 13 години ја излудува Викторија. -Не и е сеедно, а на Дејвид баш му се допаѓа и на забавите не дозволува други мажи да разговараат со Мери- рекол пријател на Дејвид. Дали ова ќе значи крај на бракот на Бекамови или се рабооти за уште една шпекулација, останува да видиме.
| | веќе видена | слични

Малкумина знаат дека популарниот бивши фудбалер Дејвид Бекам има проблем со кој се бори со години. Имено, тој боледува од опсесивно-компулсивно нарушување. Дали знаевте дека во домот на Бекамови поради болеста на Дејвид се’ мора да биде во пар? Ако во фрижидерот има три лименки, едната ќе мора да се фрли за да останат две. Борејќи со ова нарушување, Бекам едно време, додека активно играл фудбал, често станувал среде ноќ и го чистел со правосмукалка тепихот во дневната соба. „Викторија понекогаш знаеше да ме начека како чистам со правосмукалка откако децата ќе си легнеа. Чистев така што на тепихот даостанат совршени линии како на фудбалскиот терен“, раскажа и самиот фудбалер во една пригода. Дејвид во последно време не зборува за нарушувањето кое не го спречи да стане фудбалер број еден во светот.
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Состојбата во регионот, светскиот економски форум во Давос и проблемите со кои се соочува британската премиерка Тереза Меј со ситуацијата со Брегзит. На овие ...
сите 297 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 375 | | | веќе видена

Почетокот на дебатата за Договорот од Преспа која беше планирано да заврши со гласање утревечер, може да биде одложен поради најавите на опозицијата за гласање ...
сите 70 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози. На повисоките места во западниот дел од државата има остатоци од кашест снег, по интервенција на ...
сите 160 | | | веќе видена

Соопштение на ВМРО-ДПМНЕ: Претседателот Христијан Мицкоски заедно со Потпретседателот Александар Николоски и меѓународниот секретар Тимчо Муцунски се сретна со ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Викторија Бекам закопчана до грло, ама брадавиците ги покажа пред сите!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: