Дефинитивно од ова ќе ви се згади: Работник ги брише масите со крпа со која претходно го чисти подот!


Американскиот ланец за брза храна Бургер кинг ја осудил постапката на еден свој работник, откако видеото се појавило во јавноста, а кое станало вирално. Имено, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот пратеник Антонио Милошоски ги достави снимените материјали од неименуван укажувач до Обвинителството за организиран криминал и корупција, за кои ...
сите 528 | | | веќе видена

Не само со разрешувањето на техничката министерка за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, туку и со секојдневните обвинувања меѓу техничките министри и ...
сите 395 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 216 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, во Брисел оствари средба со премиерот, Оливер Спасовски, на која кажа дека НАТО се подготвуваат за церемонијата ...
сите 289 | | | веќе видена

Оливер Спасовски го претвори МВР во дувло на криминалот и негов заштитник. Три години Спасовски ја парализираше полицијата, ги деградираше полициските ...
сите 166 | | | веќе видена

Во соопштението се додава дека во провинцијата се регистрирани 1.693 нови случаи, со што вкупниот број заразени е 61.682. Бројот на новопотврдени случаи на ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дефинитивно од ова ќе ви се згади: Работник ги брише масите со крпа со која претходно го чисти подот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: