72-годишна скопјанка нападната откако му раскинала на 4 години помлад маж

Седумдесет и двегодишна скопјанка добила ќотек од маж, откако одбила да ја продолжи врската со него. Според МВР, настанот се случил вчера кога околу 20 часот ...
| | веќе видена | слични
7 копии
5 копии

Седумдесте и двегодишна скопјанка била физички нападната од нејзиниот поранешен партнер бидејќи одбила да ја продолжи врската со него. Од МВР информираат дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во СВР-Скопје, Т.Д.(72) од Скопје пријавила дека во нејзиниот стан дошол В.Ц. (68), со кого претходно била во врска, и физички ја нападнал. Причината за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 123 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

На делегацијата од Европралемантот, не и беше дозволено да влезе во Венецуела и синоќа се врати во Мадрид. Дипломатската група составена од пет лица отпатува ...
сите 98 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

72-годишна скопјанка нападната откако му раскинала на 4 години помлад маж

Од:
До кого (е-маил):
Порака: