Децата вриштат, родителите се тепаат на трибини- неколку лица во болница!


3 копии

Неколку лица завршиле на болница по општата тепачка, која се случила на трибините на стадион во Мајорка, за време на натпреварот на детските екипи на Колеренсе ...
| | веќе видена | слични

Конфликтот започнал на теренот меѓу двајца играчи од категоријата меѓу 12 и 13 години, по што родителите на младите спортисти започнале физичка пресметка на ...
| | веќе видена | слични

Не е прв пат родителите да предизвикаат тепачка на фудбалските натпревари на своите деца… Но, се запрашуваме зошто се случуваат вакви работи? Снимката доаѓа од ...
| | веќе видена | слични

На шпанскиот остров Мајорка на натпреварот меѓу детските екипи на локалните фудбалски екипи Колеренсе и Аларо, неразумните родители пред своите наследници ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Претседателот на Собранието Талат Џафери ја презакажа денешната седница и наместо во 11 часот, таа ќе почне во 15 часот. Во кабинетот на Џафери велат дека ...
сите 113 | | | веќе видена

Северна Кореја денеска соопшти дека речиси 3,5 милиони работници, членови на партијата и резервисти доброволно се јавиле да ѝ се приклучат на војската во ...
сите 27 | | | веќе видена

Постојните механизми и законската регулатива треба да се надградат и треба да се прошират, да вклучат и други субјекти, кои што ќе го надополнат постојниот ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Децата вриштат, родителите се тепаат на трибини- неколку лица во болница!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: