Деца врескале во паника: Туристите на плажа здогледаа глетка која ги заледи

Туристи на плажа во Масачусетс, САД во плиткото здогледале перки на голема бела ајкула. Посебно се вознемириле децата, а мајката на едно од нив, која го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 388 | | | веќе видена

Новото обвинителство најавено со Предлог законот што го објави вчера премиерот Зоран Заев може да го отвори од почеток предметот „Империја", рече шефицата на ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деца врескале во паника: Туристите на плажа здогледаа глетка која ги заледи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: