Државната ревизија седум месеци без прв човек


Фондот за иновации и технолошки развој додели десет милиони евра грантови, од убава идеја и ударна тупаница на економската политика и економскиот развој до ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Професорката и експерт за борба против корупција Слаѓана Тасева тврди дека во моментот кога Македонија ќе почне да преговара за членство во ЕУ по директивите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Државната ревизија седум месеци без прв човек

Од:
До кого (е-маил):
Порака: