Дебакл на Хјустон и Феникс, Њујорк без шанси во Бостон


4 копии
2 копии

Тимот на Хјустон Рокетс му одржа вистинска лекција на Сан Антонио Спарс победувајќи го на негов терен од 136-105. „Ракетите“ блескаа на овој дуел, „испукаа“ 22 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред три дена заврши во притвор а заедно со останатите обвинети за 27 април беше на сослушување . Од затворот во Шутка Владимир Атанасовски екс директорот на ...
сите 280 | | | веќе видена

Слободан Богоевски, Зоран Верушевски, Сашо Мијалков, Владимир Атанасовски- четворицата беа директори на Управата за безбедност и контразузнавање и четворицата ...
сите 8 | | | веќе видена

Постои ли можност последната, трета фаза од уставните измени, за кои повторно е потребно двотретинско мнозинство, да не поминат во Собранието бидејќи би немале ...
сите 282 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на денешната дебата за нацрт аманданите на Уставот потсети дека и пратеници од опозицијата имале свои предлози за подобрување на текстот, ...
сите 124 | | | веќе видена

Кривичниот совет при Основниот суд Скопје 1 ја одби жалбата на Сашо Мијалков и ја потврди одлуката на судија на претходна постапка да му одреди 30 дена притвор ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дебакл на Хјустон и Феникс, Њујорк без шанси во Бостон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: