Де Лихт си најде нов клуб, и не е Барселона


Централниот дефанзивец на Ајакс, Матајс де Лихт уште е во дилема дали да ја прифати понудата на Барселона или да го облече дресот на Манчестер јунајтед. Двата ...
| | веќе видена | слични

Матијс Де Лихт нема да го засили Јувентус, но индиректно може да му донесе сериозно засилување во одбраната. Италија „Скај Спортс“ италија пишува дека Мино ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Леонардо се врати во ПСЖ на функцијата спортски директор, а наскоро се очекува да го договори и првото големо засилување. Франција Матијс Де Лихт добил ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Изминативе неколку дена се тврдеше дека трансферот на Матајс Де Лихт во Барселона е речиси готов, но во последен момент може да се случи пресврт. Неговиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 184 | | | веќе видена

Високaтa претставничка на ЕУ за надворешни работи и безбедност, Федерика Могерини, во Вашингтон зборуваше со американскиот државен секретар, Мајкл Помпео, за ...
сите 81 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 16 | | | веќе видена

Пратеникот Антонио Милошоски прашува „Дали тоа и хрватската министерка за надворешни работи, Марија Пејчиновиќ Буриќ шири лажни вести дека неколку ЕУ-земји се ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Де Лихт си најде нов клуб, и не е Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: