Обезбеден потписот на Де Јонг


2 копии

ПСЖ на половина од тековната сезона го договори првото засилување за следното лето. Во редовите на „светците“ доаѓа младиот Френки де Јонг од Ајакс, за кого ќе ...
| | веќе видена | слични

Првиот човек на Баерн, Ули Хенес вели дека тие никогаш не би платиле 100 милиони евра за Кристијано Роналдо поради неговите години, а медиумите шпекулираат ...
| | веќе видена | слични

Првиот човек на Баерн Минхен ја критикуваше одлуката на „Бјанконерите“ кои што минатото лето за 112 милиони евра го ангажираа 33-годишниот Кристијано Роналдо. ...
| | веќе видена | слични

Ули Хенес вели дека тој и Баерн никогаш не би платиле 100 милиони евра за Кристијано Роналдо со оглед на возраста на Португалецот, но можат да го одврзат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 135 | | | веќе видена

Градот Скопје се обиде да исправи неправда. Ја воедначи цената на паркингот на Клиничкиот центар со другите паркинг зони околу кои гравитираат други ...
сите 196 | | | веќе видена

Божиќниот панаѓур во францускиот град Стразбур денеска е повторно отворен, по помалку од три дена откако радикалниот исламист Шериф Чекат изврши терористички ...
сите 197 | | | веќе видена

Известувањето за годишното обраќање на шефот на државата веќе е доставено до Собранието на Република Македонија. Ова ќе биде последно обраќање на Иванов како ...
сите 137 | | | веќе видена

Додека Основното јавно обвинителство најавува дека за две недели ќе ги добие првичните информации за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски, а ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обезбеден потписот на Де Јонг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: