Давкова шизи на рокенрол и советува: `Благодарение на Јога со Гога секој ќе има добра нога`


Кандидатот за претседател на Вмро-Дпмне и Коалицијата, Гордана Силјановска Давкова гостуваше во емисијата Еден на Еден и ги покажа своите танцувачки ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кандидатот за претседател на Република Македонија, Проф. Д-р Гордана Силјановска Давкова оствари средба со претседателот и членовите на управниот одбор на ...
| | веќе видена | слични

Силјановска: Груевски треба да е Индијана Џонс да ги помине сите тие граници Кандидатката за претседателка Гордана Силјановска Давкова во вечерашната дебата на ...
| | веќе видена | слични
14 копии
4 копии
10 копии

Кандидатката за претседател Гордана Силјановска-Давкова денеска имаше средба со граѓани што имаат различна политичка определба, кои во „Јавна соба“ организираа ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кандидатката за претседател на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата, Гордана Силјановска Давкова денеска се сретна со претседателот и членовите на Управниот одбор на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 224 | | | веќе видена

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 70 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп, го спречи поранешниот советник на Белата куќа Дон Мекган да сведочи пред Конгресот во врска со извештајот на специјалниот ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Давкова шизи на рокенрол и советува: `Благодарение на Јога со Гога секој ќе има добра нога`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: