David Beckham позираше за магазинот Fantastc Man!

Фудбалерот David Beckham позираше за магазинот Fantastc Man . Beckham позирал во ресторан за пити во својот роден град London. За разлика од фотосесијата која тој ја направи за Armani , во која тој позира во долна облека, славниот фудбалер овој пат е облечен. Облечен или не, тој секако предизвикува воздишки кај секоја жена...
| | веќе видена | слични

Останато

Заменик министерот за надворешни работи Андреј Жерновски, од утре ќе престојува во работна посета на Соединетите Американски Држави, каде ќе учествува на 73-та ...
сите 84 | | | веќе видена

„Со цензурирани медиуми кои исто како и Премиерот не смеат да го пишат името Македонија не се стигнува во Европа. Погазена е слободата на медиумите и ...
сите 193 | | | веќе видена

Форумот за демократска Македонија оствари средба со Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, Вицепремиерот за европски прашања, Бујар ...
сите 38 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

David Beckham позираше за магазинот Fantastc Man!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: