Милица Тодоровиќ со страшни детали за сообраќајката со Дарко Лазиќ


3 копии

Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ во емисијата „Амиџи шоу" кај Огнен Амиџиќ откри дека доживеала сообраќајна несреќа со Дарко Лазиќ пред околу 8 ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот репрезентативец Дарко Велковски, по паузата поради повреда, повторно се врати на фудбалските терени. Велковски денеска го одигра второто полувреме ...
| | веќе видена | слични

Познатиот српски пејач Дарко Лазиќ во октомври минатата година преживеа тешка сообраќајна несреќа, а неколку месеци подоцна успешно се опоравува од истата. ...
| | веќе видена | слични

По тешката сообраќајна несреќа која ја доживеа Дарко Лазиќ тој празниците ги помина дома во кругот на семејството откако претходно излезе од бања. Пејачот по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На Дарко Лазиќ му се исполнила најголемата желба – повторно го видел своето дете. Имено фолкерот на Бадник се сретнал со ќерката Лорена прв пат после ...
| | веќе видена | слични

Кумановецот Дарко Петковски – Спејко кој стана познат по учеството и победата во реалното шоу „Големиот брат“ и тој како и својата девојка, блогерката Љупка ...
| | веќе видена | слични

Познатиот српски пејач Дарко Лазиќ Божиќ го поминува дома заедно со семејството и неговата свршеница Марина Гагиќ. Откако пејачот беше пуштен од бања тој се ...
| | веќе видена | слични

И понатаму во медиумите е актуелен пејачот Дарко Лазиќ кој 23 октомври минатата година доживеа тешка сообраќајна несреќа од која сеуште се опоравува.Она што ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Момчето за кое вчера за малку ќе се удавеше скокајќи по крстот, пропаднал во кал. Нему не му се слошило како што првично се мислеше. Како што објави Досие.мк ...
сите 151 | | | веќе видена

Богојавленските чествувања во Охрид продолжија и денеска на Соборот на Свети Јовен Крстител, со капењето на рибарите во Охридското Езеро како продолжение на ...
сите 261 | | | веќе видена

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ го прослави 34 роденден во Кина заедно сопругата Јелена Карлеуша и нивните две ќерки, Ника и Атина. Во 2008 година, кога Тошиќ ...
сите 209 | | | веќе видена

„Доколку (претседателот на Грција) Прокопис Павлопулос го потпише Преспанскиот договор кој не е потпишан од претседателот (на пјРМ) ќе учествува во уставно ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милица Тодоровиќ со страшни детали за сообраќајката со Дарко Лазиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: