(ВИДЕО) Пол Погба ја воодушевил Хрватска, а подоцна исмеал една препотентна нација…


Пол Погба со Франција ја освоил титулата на светски шампион во фудбал откако во финалето ја совладале Хрвтска со 4:2, но играчот на Манчестер Јунајтед сеедно ...
| | веќе видена | слични

Пол Погба беше исклучително важен играч во составот на Франција на штотуку завршениот мундијал кој се одигра во Русија, а специјалните видеа кои ги достави ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шведскиот ветеран, Златан Ибрахимовиќ испрати уште една порака во знак на поддршка на својот добар пријател и поранешен соиграч во Манчестер Јунајтед, Пол ...
| | веќе видена | слични

Ноел Галагер, поранешниот фронтмен на Оазис ги разбесни Англичаните на концертот на 6 јули на отворениот театар во Скарбороу, бидејќи викнал дека "фудбалот не ...
| | веќе видена | слични

Францускиот репрезентативец и ѕвезда на Манчестер Јунајтед, Пол Погба, им одржа инспиративен говор на соиграчите, пред натпреварот во осмина финалето од ...
| | веќе видена | слични

Пол Погба одигра одлично Светско првенство во кое на крајот со Франција стигна и до титулата светски шампион. На овој Мундијал гледавме еден поинаков Погба. ...
| | веќе видена | слични

Останато

На фер, слободни и демократски избори победи Стево Пендаровски во првиот изборен круг. Победата на Пендаровски во првиот круг најавува уште поголема поддршка ...
сите 167 | | | веќе видена

Полицијата привела едно лице во гласачко место во кумановското село Тромеѓа кое го фотографирало гласачкото ливче, информираат од Општинската изборна комисија ...
сите 253 | | | веќе видена

Под влијание на силно југозападно воздушно струење веќе е започнат транспорт на прашина и на песок што значи дека и атмосферата понатаму ќе биде доста ...
сите 177 | | | веќе видена

Одборот за одбрана на Џулијан Асанж ќе организира јавен состанок во Лондон на 26 април за да добие поддршка за основачот на „Викиликс“ и да испрати силна ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Пол Погба ја воодушевил Хрватска, а подоцна исмеал една препотентна нација…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: