Дали знаете колку пати неделно смеете да јадете сувомеснати производи?

Консумацијата на повеќе од четири сендвичи со сувомеснати производи неделно, може да биде опасна по вашето здравје, особено за оние кои страдаат од астма, ...
| | веќе видена | слични

 Доколку сакате правилно да се грижите за вашето здравје, потребно е да правите целосни медицински испитувања, барем еднаш годишно. Сепак, телото може да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дел од новата постава на СДСМ се нeискусни кадри зашто поисkусните oдбиваат да бидат дел од партиските структури, коментираат од ВМРО- ДПМНЕ за новите ...
сите 458 | | | веќе видена

УЈП го достави налогот до притворениот Бојан Јовановски во Шутка, со кој даночните инспектори ќе ја почнат контрола во невладината организација, Меѓународен ...
сите 348 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали знаете колку пати неделно смеете да јадете сувомеснати производи?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: