Дали е појадокот навистина толку важен?

2 копии

Останато

Советот на јавни обвинители денеска треба да го констатира престанокот на мандатот на обвинителите од Специјалното јавно обвинителство. Во саботата сецијалната ...
сите 402 | | | веќе видена

Од први октомври, се решава деценискиот проблем со недостиг на лекови. Веќе од следниот месец, со укинувањето на квотите за аптеките, лековите стануваат ...
сите 131 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Бујар Османи ја започна работната посета на Брисел на средба со државната секретарка за европски ...
сите 287 | | | веќе видена

По свеченото отворање на јубилејното 40. издание на ИФФК „Браќа Манаки“, вчера имаше средби со големите филмски имиња, како кинематограферот Хозе Луис Алкаине ...
сите 103 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали е појадокот навистина толку важен?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: