(ВИДЕО) Роботи ќе прават роботи во фабрика во Кина

3 копии

Еден од лондонските аеродроми наскоро ќе добие роботи за паркирање, оспособени сами да ги постават автомобилите на слободните места. Принципот е таков што ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 316 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Мајк Помпео денеска патува во Ријад каде со саудиските власти ќе разговара за нападот врз нафтените постројки на Саудиска ...
сите 253 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Роботи ќе прават роботи во фабрика во Кина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: