Меланија повторно воодушевила со изгледот, овој пат доминирале откачените потпетици


Насобраните претставници од медиумите во дворот на Белата куќа, биле поздравени од првата дама на САД, Меланија Трамп во уште едно беспрекорно модно издание, ...
| | веќе видена | слични

Првата дама на Америка, Меланија Трамп продолжува да се облекува во свој стил. Таа и понатаму продолжува да експериментира со модата. После тридневната посета ...
| | веќе видена | слични

Меланија Трамп и Брижит Макрон со своите сопрузи Доналд Трамп и Емануел Макрон присуствуваа на одбележување на 75-годишнината од Денот Д, настан клучен за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Оние кои го следат секој чекор на американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга, Меланија Трамп, тврдат дека првата дама користела двојничка во ...
| | веќе видена | слични

Еден од стајлинзите кои привлекоа најмногу внимание за време на посетата на американскиот претседателски пар во Велика Британија, дефинитивно е оној во кој ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меланија повторно воодушевила со изгледот, овој пат доминирале откачените потпетици

Од:
До кого (е-маил):
Порака: