Цвија и Андреа го промовираа спотот за песната „Побарај ме“ (видео)

После недели поминати во монтажа и копродукција синоќа беше промовиран спотот за песната Обади ми се (Побарај ме). Премиерно на мкдинфо погледнете го спотот на Андреа и Цвија.Click here to view the video on YouTube.
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 160 | | | веќе видена

Ова тесто е готово за десет минути излегува меко, не се лепи за раце, добро се меси и што е најважно – не се распаѓа. 4 шолји од 2 дл брашно 2 лажици шеќер ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цвија и Андреа го промовираа спотот за песната „Побарај ме“ (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: