Будуќност избра тренер за следната сезона


2 копии

Напаѓачот на Црвена Звезда, Милан Павков го напушта белградскиот клуб и својата кариера ќе ја продолжи во Кина. Павков се појави пред европската фудбалска ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на белградска Црвена Звезда, Милан Павков го напушта клубот и се сели во Кина. Српскиот фудбалер ќе го засили Џиангси Сунинг, за откупната клаузула ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претставници на бројни европски клубови кои ги помагаше и со кои соработуваше, предводени од белградските Црвена Звезда и Партизан, германски Хамбургер, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 202 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата. Секој потрошувач има право да се снабдува и на слободниот ...
сите 269 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Според пишувањата на Газета дело Спорт, Јувентус во следните месец дена ќе се обиде да направи реконструкција на тимот, на продажба се ставени дури 10 ...
сите 148 | | | веќе видена

Течат роковите за формирање ново парламентарно мнозинтво и нова влада, поради што со засилено темпо се одвиваат преговорите меѓу политичките партии кои освоија ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Будуќност избра тренер за следната сезона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: