Црногорска министерка: Поради НАТО се зголемија инвестициите и бројот на туристи

5 копии

Новите странски инвестиции и порастот на бројот на странски туристи во земјата се бенефити од полноправното членство на Црна Гора во НАТО, соопшти црногорската ...
| | веќе видена | слични

Новите странски инвестиции и порастот на бројот на странски туристи во земјата се бенефити од полноправното членство на Црна Гора во НАТО, соопшти црногорската ...
| | веќе видена | слични

Новите странски инвестиции и порастот на бројот на странски туристи во земјата се бенефити од полноправното членство на Црна Гора во НАТО, соопшти црногорската ...
| | веќе видена | слични

Новите странски инвестиции и порастот на бројот на странски туристи во земјата, се бенефити од полноправното членство на Црна Гора во НАТО, соопшти ...
| | веќе видена | слични

Новите странски инвестиции и порастот на бројот на странски туристи во земјата се бенефити од полноправното членство на Црна Гора во НАТО, соопшти црногорската ...
| | веќе видена | слични

Останато

Правната држава функционира, законите важат за сите подеднакво. Последните случувања, покажуваат дека никој не е над правдата и дека секој ќе одговара за ...
сите 327 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 194 | | | веќе видена

Манчестер Сити не успеа да го победи Тотенхем во премиерлигашката пресметка откако голот на Габриел Жезус беше поништен поради правилото кое беше воведено во ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Црногорска министерка: Поради НАТО се зголемија инвестициите и бројот на туристи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: